Pište nám Kdo jsme Dokumentace

Poslední změna 24.05.2008 

Home

Naše nabídka  

Cenik od 1.1.2005

O programu
Jak program získat
Technické nároky


Ceník 2005 - platný
Ceník 2004
Ceník 2002-2003
Ceník do 12/2001

Potřebujete účetnictví?

Nabízíme Vám program pro podvojné účetnictví, sklad a mzdy. Program je vhodný především pro účetní firmy a menší auditované společnosti. Podporuje legislativu od roku 1993 do dneška.


Jak program Dekameron získat:

Program je k dispozici v plně funkční standardní verzi na tomto webu současně s podmínkami pro jeho bezplatné užívání. Kromě vyzkoušení programu můžete program bezplatně používat pro studium a pro prohlížení dat, pořízených programem.

Od 1.ledna 2002 lze program získat licenci pro plné využití pouze formou předplatného. Předplatné je stanoveno ve výši 3% původní plné ceny programu na měsíc a platí se obvykle na 3 měsíce dopředu. Tato forma se netýká dříve pořízených časově neomezených licencí a nijak je neomezuje.

O programu:

Program Dekameron dovoluje vést evidenci libovolného počtu firem na jednom počítači nebo na počítačové síti včetně současné práce více účetních v téže firmě. Specialitou programu je možnost práce nonstop - program si nevynucuje žádné uzávěrky a proto lze bez problému kombinovat každodenní agendu s prověrkami a opravami starších dat až do skutečného provedení uzávěrky. Většina firem může takto pracovat i několik let, aniž by tím docházelo ke zhoršení výkonu programu. Program je řešen jako stavebnice, ze které použijete jen to, co potřebujete. Samozřejmostí je jednotné ovládání a společné číselníky pro všechny moduly. Celý program podporuje legislativu od roku 1993 do dneška.

Podvojné účetnictví se vyznačuje dokonalou organizací dokladů a mimořádným rozsahem poskytovaných tiskových výstupů. Je dodáváno standardně s osnovou a výkazy pro obchodní společnosti. Jeho součástí je saldo konto, fakturace, sledování DPH a řada prostředků pro dokladové inventury. Je vynikající pro účetní firmy, protože vše zapisujete jen jednou a na jednom místě.

Skladová evidence je stavěna především pro velkoobchod a sklady výrobního materiálu. Sklad může okamžitě vystavovat dodací listy i faktury. Součástí skladu je také sledování vratných obalů a jednoduché sledování výroby. Doklady lze přenášet do účetnictví i ze vzdáleného počítače.

Majetek je poslední modul programu. Dovoluje sledovat velký i drobný majetek firmy jak z hlediska daní a odpisů, tak z hlediska umístění a hmotné odpovědnosti.

Zpět na odkazy


Speciální podmínky pro určité typy firem:

Daňoví poradci a auditoři mohou získat plnou licenci zdarma. Pro tyto firmy platí speciální záruční podmínky. Obdobně lze plnou licenci získat pro potřeby výuky.

Pro firmy, živící se vedením účetnictví, poskytujeme slevu 50%.

Pro školství, zdravotnictví a neziskové organizace poskytujeme slevu 50%.

Zpět na odkazy


Technické nároky:

Počítač a systém: Program pracuje v prostředí MS DOS včetně práce v prostředí Windows 9x/2000/XP. Minimální konfigurace je PC 486/4MB s diskem 100MB, doporučená jakýkoli nový počítač řady PC. Program lze provozovat s libovolnou tiskárnou s podporou češtiny PC852 (Latin 2) nebo Kamenických v režimu MS DOS. Potřebná disková kapacita pro běžnou firmu je jednotky až desítky MB ročně + 5MB na program.

Čeština: Program používá češtinu Kamenických. Potřebné ovladače pro počítač a tiskárny jsou součástí programu s tím, že lze použít vlastní prostředky.

Práce v síti: Pro plný síťový provoz je garantována práce v sítích Novell 3.12 a vyšších a ve Windows. Server musí být zajištěn proti výpadku napájení.

Práce pod Windows: Program lze provozovat pod Windows 2000, XP nebo Windows 9x v dosovském okně v celoobrazovkovém režimu a lze jej v tomto systému spustit vícekrát.